Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/realexreality.cz/www/administrator/components/com_ac_property/tables/category.php on line 104

Stavební pozemek, Slezská Ostrava Tisk

Probíhá Cena na dotaz 1662 zobrazení

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme zajímavou příležitost pro investora, ale také např. pro někoho, kdo má rád pro vlastní bydlení dostatek prostoru a chtěl by si postavit dům ve Slezské Ostravě v těsné blízkosti lesa. Soubor pozemků o celkové rozloze 4.578 m/2 má přístup ze dvou stran a proto současný majitel nechal zhotovit architektonickou studii na investiční využití s výstavbou řadových domů. Nyní probíhá připomínkové řízení k této studii a v případě souhlasů kompetentních orgánů začne příprava projektové dokumentace k podání žádosti o stavební povolení. Nový majitel si však může využití pozemku určit podle vlastního uvážení. Dle územního plánu obce je pozemek využitelný pro výstavbu individuálního bydlení a má všechny sítě na hranici pozemku. Bližší informace k ceně Vám rádi sdělíme po obdržení Vaší písemné poptávky v odpovědním formuláři pod tímto inzerátem.

Vlastnosti nemovitosti

  • Umístění Slezská Ostrava
  • Cena Cena na dotaz
  • Typ nemovitosti: Pozemky
  • Status: Probíhá
  • Plocha pozemku: 4578 m2

Mapa

No image

Call asistent

GSM: 731414929

Kontaktovat makléře

V souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a Obecným nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR), Vás informujeme, že osobní údaje poskytnuté prostřednictvím tohoto formuláře budou uloženy a mohou být použity výhradně pro účely splnění zákonných povinností.

Kliknutím na tlačítko Odeslat potvrzuji, že jsem přečetl a pochopil Pravidla ochrany osobních údajů.

Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů.