O nás

Dlouze jsme přemýšleli jak nejlépe definovat to, co můžete od naší realitní kanceláře očekávat. Slova jako vstřícnost, korektnost, poctivost, profesionalita a všechny ostatní specifikace evokující solidního partnera pro člověka, který chce prodat nebo koupit nemovitost, jsou dnes realitními kancelářemi natolik frekventovaně používané, že vlastně pozbývají smyslu. Z chování našich klientů stejně proto vždy na počátku spolupráce cítíme určité obavy, zda budou naše služby opravdu takové. Proto se na tomto místě zdržíme utvrzovat Vás v tom, že pracujeme opravdu čestně a budeme doufat, že si tuto zkušenost ověříte na vlastní kůži, když se rozhodnete pro spolupráci s naší realitní kanceláří.

Jako malá realitní kancelář rodinného typu nedisponujeme tak hojně marketingově využívanými argumenty, jako jsou tisíce zveřejněných inzerátů, desítky inzertních serverů, stovky až tisíce realitních makléřů, kdoví kolik poboček a desetitisíce prodaných nemovitostí. Můžeme se však pochlubit úplně jinými výsledky.

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem a ochotě. Ano, to je to správné slovo. Díky ochotě vždy dodržet zásadu, že v obchodě by měly být všechny smluvní strany spokojeny, jsme se vždy dokázali obejít bez tolik obávaného propadnutí rezervační zálohy, bez jakékoliv soudní žaloby, prostě bez všech těch tolik nepopulárních opatření realitních kanceláří, kterých se všichni klienti bojí. My se prostě dokážeme s našimi klienty vždy domluvit a to i v případě, pokud úspěšnému dokončení obchodu vstoupí do cesty vyšší moc.

Možná bychom ještě rádi zdůraznili, že naše realitní kancelář existuje od roku 2006 na základě poptávky klientů ze segmentu finančního poradenství po realitním servisu. Máme tak dvanáctileté zkušenosti s tím, jak zajistit profesionální prodej nemovitosti se zajištěním úvěru pro zájemce jedním a tímtéž člověkem. Toto umožňuje vysoká profesionalizace našich makléřů/finančních poradců, kteří tak mohou operativně obsloužit celý obchodní případ s dosažením maximálního výsledku pro obě dvě strany a snížením doby prodeje/koupě na nezbytně nutnou dobu.

Zda se to nakonec rozhodnete vyzkoušet, však již záleží zcela na Vás.

 

Tým Realex Finance