Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/realexreality.cz/www/administrator/components/com_ac_property/tables/category.php on line 104

Pozemek Ostrava - Michálkovice Tisk

Probíhá 1.200.000,00 Kč 198 zobrazení

Popis nemovitosti

Nabízíme zajímavou investiční příležitost ve formě souboru pozemků, které jsou v současné době v územním plánu města vedené jako krajinná zeleň. Nový majitel může získat celkovou výměru 7.795 m/2 na zajímavém místě v části Michálkovic. Středem pozemku vede Michálkovický potok a je zarostlý z důvodu neudržování bujnou vegetací. Dle platného územního plánu však nabízí přístupné využití mj. pro relaxační, rekreační/sportovní zařízení nebo stavby pro hospodaření a chov zvěře. Vzhledem k nízké ceně cca 154 Kč/m2 se vskutku jedná o atraktivní příležitost koupě pozemků s velkým investičním potenciálem.

Vlastnosti nemovitosti

  • Umístění Radvanická, Ostrava
  • Cena 1.200.000,00 Kč
  • Typ nemovitosti: Pozemky
  • Status: Probíhá
  • Plocha pozemku: 7795 m2

Mapa

No image

Call asistent

GSM: 731414929

Kontaktovat makléře

V souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a Obecným nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR), Vás informujeme, že osobní údaje poskytnuté prostřednictvím tohoto formuláře budou uloženy a mohou být použity výhradně pro účely splnění zákonných povinností.

Kliknutím na tlačítko Odeslat potvrzuji, že jsem přečetl a pochopil Pravidla ochrany osobních údajů.

Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů.