Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/realexreality.cz/www/administrator/components/com_ac_property/tables/category.php on line 104

Pozemek Kunčice pod Ondřejníkem Tisk

Probíhá 8.000.000,00 Kč 978 zobrazení

Popis nemovitosti

Předmětem naší nabídky je prodej souboru několika pozemků o celkové rozloze téměř 1 ha, z nichž je v územním plánu vhodná k výstavbě bydlení zhruba třetina, tedy 3.400 m/2. Hledáte-li v prostředí Beskyd idylické místo ke stavbě bydlení s dostatkem prostoru a krásné přírody, právě jste ho našli. Myslíme, že po zhlédnutí našeho videa není již potřeba toto místo nijak více popisovat. Na pozemku je již zbudovaná el. přípojka a zbylé sítě jsou na hranici pozemku. Bližší informace k ceně Vám rádi sdělíme výhradně po obdržení Vaší písemné poptávky v odpovědním formuláři pod tímto inzerátem. V ceně pozemku je zajímavá koncepce řešení jak terénu, tak polohy a podoby rodinného domu podle několika principů feng-shui od renomovaného architekta (www.volnohradsky.cz). Při prohlídce poskytneme k nahlédnutí.

Vlastnosti nemovitosti

  • Umístění Kunčice pod Ondřejníkem
  • Cena 8.000.000,00 Kč
  • Typ nemovitosti: Pozemky
  • Status: Probíhá
  • Plocha pozemku: 9171 m2

Mapa

No image

Call asistent

GSM: 731414929

Kontaktovat makléře

V souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a Obecným nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR), Vás informujeme, že osobní údaje poskytnuté prostřednictvím tohoto formuláře budou uloženy a mohou být použity výhradně pro účely splnění zákonných povinností.

Kliknutím na tlačítko Odeslat potvrzuji, že jsem přečetl a pochopil Pravidla ochrany osobních údajů.

Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů.