Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/realexreality.cz/www/administrator/components/com_ac_property/tables/category.php on line 104

Rodinný dům 6+2, Staříč Tisk

Probíhá Cena na dotaz 48 zobrazení

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji reprezentativní rodinnou vilu v obci Staříč.  Vila je dominantně posazena na horizont jižního svahu s úchvatným rozhledem na rozsáhlou zahradu pod ní a výhledem na okolní krajinu a Beskydy s Lysou Horou.

Stavba byla v roce 2002 pojata velmi velkoryse a nabízí se tak možnost získání velmi nadstandartních prostor jak uvnitř domu, tak kolem něj. V letní sezóně zejména bazén (zn.Desjoyaux) o velikosti 9x4,5 m, ve kterém si i náročný plavec pohodlně zaplave a rozměrná laubová terasa, umožňují plnohodnotný relax a společenský život.

Celá vila je totiž koncipovaná přesně tímto způsobem. Za zdůraznění stojí zejména spodní část domu s velmi rozměrnou obývací halou, jejíž dominantou jsou velké dvoukřídlé posuvné dveře a stylový mramorový krb. Takový prostor umožňuje opravdu mnoho způsobů jeho využití. Vrchní část vily je potom rozdělena na 2 části, kdy jedna část obsahuje 3 pokoje s velkou koupelnou a druhá část je samostatná bytová jednotka složena z většího obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnicí, šatnou a koupelnou s WC. To lze využít např. pro samostatné bydlení dětí nebo prarodičů, kteří chtějí mít vlastní soukromí.

Ve všech ohledech tato vila nabízí dostatek prostoru pro každého člena domácnosti, příjemné zázemí s jedinečnou atmosférou. Zahrada byla budovaná se záměrem nejen pro okrasu, ale také jako prostor mít malou vlastní farmu. Zajímavé může být pro někoho také to, že střecha vily má ideální polohu, velikost i sklon na umístění min. 10 kWp FVE a je tak možno dosáhnout výrazně nízkých nákladů na bydlení. Vzhledem k jižnímu svahu pozemku jsou však v tomto směru možnosti daleko větší.

Pozemky, které se s vilou nabízejí k prodeji, je možno dle územního plánu obce využít k výstavbě individuálního bydlení. Máte tak možnost realizovat další výstavbu např. pro děti nebo jiné členy rodiny, což byl původní záměr současného majitele. Samozřejmě lze využít tuto možnost také investičním způsobem. Při současných cenách stavebních pozemků a potenciálu cca 5.000 m2 může být i takový záměr velmi zajímavý.

V případě náročnějšího zájemce lze jednat i o koupi dalších, sousedních pozemků v celkové výměře přes 10.000 m2

Bližší informace k ceně Vám rádi sdělíme výhradně po obdržení Vaší písemné poptávky v odpovědním formuláři pod tímto inzerátem. Omlouváme se, ale na POUZE  telefonické dotazy na cenu nemůžeme odpovídat, neboť součástí koupě může být převzetí části hypotečního úvěru s úrokovou sazbou 2,12 % p.a. a tyto informace nelze na zavolání sdělovat.

Z důvodu prozatímní neexistence energetického štítku uvádíme štítek G – mimořádně nehospodárná.

 

 

Vlastnosti nemovitosti

 • Umístění č.p. 665, 73943 Staříč
 • Cena Cena na dotaz
 • Typ nemovitosti: Domy
 • Status: Probíhá
 • Počet pokojů: Atypický
 • Užitná plocha: 403 m2
 • Plocha pozemku: 5643 m2
 • Typ domu: Patrový
 • Stavba: Cihlová
 • Stav objektu: Dobrý
 • PEN: G - Mimořádně nehospodárná

Mapa

No image

Call asistent

GSM: 731414929

Kontaktovat makléře

V souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a Obecným nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR), Vás informujeme, že osobní údaje poskytnuté prostřednictvím tohoto formuláře budou uloženy a mohou být použity výhradně pro účely splnění zákonných povinností.

Kliknutím na tlačítko Odeslat potvrzuji, že jsem přečetl a pochopil Pravidla ochrany osobních údajů.

Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů.