Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/realexreality.cz/www/administrator/components/com_ac_property/tables/category.php on line 104

Pozemek Ostrava - Heřmanice Tisk

Probíhá 1.200.000,00 Kč 417 zobrazení

Popis nemovitosti

Nabízíme zajímavou investiční příležitost ve formě 2 pozemků, které v současné době nejsou v územním plánu města vedené jako pozemky k výstavbě bydlení. Dle informace majitele však na pozemku parc.č. 200/1 lze postavit objekt určený pro správce těchto pozemků, který může mít podobu např. menšího RD a za určitých podmínek lze v něm i bydlet.  Proto na žádost majitele inzerujeme pozemky jako „vhodné k bydlení“. Více informací k této možnosti podáme na prohlídce. Vzhledem k nízké ceně cca 143 Kč/m2 se vskutku jedná o atraktivní příležitost koupě pozemků s velkým investičním potenciálem. 

Vlastnosti nemovitosti

  • Umístění Kabarova, Ostrava
  • Cena 1.200.000,00 Kč
  • Typ nemovitosti: Pozemky
  • Status: Probíhá
  • Plocha pozemku: 8395 m2

Mapa

No image

Call asistent

GSM: 731414929

Kontaktovat makléře

V souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a Obecným nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR), Vás informujeme, že osobní údaje poskytnuté prostřednictvím tohoto formuláře budou uloženy a mohou být použity výhradně pro účely splnění zákonných povinností.

Kliknutím na tlačítko Odeslat potvrzuji, že jsem přečetl a pochopil Pravidla ochrany osobních údajů.

Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů.