Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/realexreality.cz/www/administrator/components/com_ac_property/tables/category.php on line 104

Obchodní prostory Ostrava - Vítkovice Tisk

Probíhá 15.000.000,00 Kč 355 zobrazení

Popis nemovitosti

Ojedinělá příležitost pořídit nemovitost, kterou na trhu běžně nenajdete. Původní objekt restaurace prošel v r. 2012 celkovou rekonstrukcí/přestavbou  na administrativní budovu s prostorným školícím sálem. Vstup do budovy je přes prostornou recepci s příručním skladem. Dále v přízemí najdete velkou plně vybavenou kuchyň, 2 samostatné WC a sprchový kout. Z profi ozvučeného jednacího sálu lze přejít do dvou kanceláří. Celková výměra přízemí je 213 m/2 a je opatřeno navíc el.podlahovým infravytápěním, jinak jsou v celé budově radiátory/plyn.kotel. V r. 2021 byl dobudován nadstandartní stylový podkrovní apartmán s klimou, o rozloze 173 m/2. Dispozičně je velmi zajímavě řešený, kdy součástí obývacího pokoje je otevřená kompletně vybavená nepoužitá kuchyně s barem a jídelnou. Ložnice je podobným způsobem otevřeně propojená s dalším prostorem, který lze snadno vnímat jako menší obývací pokoj. V této části bytu je ještě jeden menší pokoj připravený např.pro vestavěnou šatnu. Velkou výhodou jsou 2 samostatné WC, kdy jedno je navíc opatřeno pisoárem a bidetem. Samostatná koupelna je velikosti standartních obývacích pokojů a má přípravu na infrasaunu. Dům je opatřen také zadním vchodem a má vlastní dvůr, který je připraven k vybudování uzavřené terasy. Dům je z 1/3 podsklepený (57 m), může nabízet další zajímavý potenciál. Velikost a orientace střechy umožňuje vybudování FVE pro pokrytí většiny spotřeby el. Celé provedení je ve vysoké kvalitě jak materiálů, tak provedené práce. Nabízí se možnost sejít do práce po 17ti schodech, nebo užívat celou nemovitost  k podnikání. Vhodné pro IT, poradenské, účetní, edukační firmy, ale také jako třeba obchodní, malovýrobní prostory nebo po drobné úpravě ordinace lékařů nebo fyzioterapeutů.  V současné době je objekt zapsán v KN jako RD a znalcem oceněn na 17.000.000 Kč. Díky těsné blízkosti hlavní ostravské tepny ul. Rudné a poloze v geografickém středu Ostravy rychlá dostupnost ze všech směrů. Celý objekt je elektronicky střežen, včetně dálkového online kamerového dohledu. Termín prohlídky s Vámi domluvíme na základě Vaší písemné poptávky v odpovědním formuláři pod tímto inzerátem.

Vlastnosti nemovitosti

 • Umístění Zengrova 1134/88a, Vítkovice, 70300 Ostrava
 • Cena 15.000.000,00 Kč
 • Typ nemovitosti: Komerční
 • Status: Probíhá
 • Užitná plocha: 443 m2
 • Typ domu: Patrový
 • Stavba: Smíšená
 • Stav objektu: Velmi dobrý
 • PEN: G - Mimořádně nehospodárná
 •  

  Mapa

  No image

  Call asistent

  GSM: 731414929

  Kontaktovat makléře

  V souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a Obecným nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR), Vás informujeme, že osobní údaje poskytnuté prostřednictvím tohoto formuláře budou uloženy a mohou být použity výhradně pro účely splnění zákonných povinností.

  Kliknutím na tlačítko Odeslat potvrzuji, že jsem přečetl a pochopil Pravidla ochrany osobních údajů.

  Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů.